Budowa hal

Stal jest materiałem o dużej wytrzymałości a budowane z niej konstrukcje stalowe są rozwiązaniem oferującym szerokie możliwości kształtowania bryły obiektu. Dlatego proponujemy hale stalowe odpowiednie dla obiektów reprezentacyjnych, jak i przemysłowych m. in. jako: hale magazynowe, produkcyjne, handlowe, sportowe, salony samochodowe i serwisowe, centra logistyczne oraz obiekty socjalne. Dokładność i dbałość o detale zarówno w zaprojektowaniu jak i w wykonaniu konstrukcji oraz obudowy pozwala naszym Klientom na uzyskanie nowoczesnych i estetycznych obiektów. Ponadto proponowane rozwiązania mają na celu uzyskanie budynku o ponadstandardowych walorach użytkowych charakteryzujących się bardzo dobrymi parametrami izolacyjności akustycznej i cieplnej, trwałością oraz bezawaryjną eksploatacją.

Doradzamy Klientom wybór technologii zorientowanej na typ i przeznaczenie inwestycji. Oferujemy możliwość budowy:

  • Hal stalowych z użyciem m.in. dźwigarów kratowych, konstrukcji ramowych i blachownic spawanych
  • Hal żelbetowych z użyciem konstrukcji monolitycznych, konstrukcji prefabrykowanych, konstrukcji zespolonych lub konstrukcji murowych
  • Proponujemy obudowy płytami warstwowymi, blachami trapezowymi lub inne rozwiązania typu blacha-wełna-blacha
  • Zapewniamy także możliwość doposażenia wnętrza hal poprzez systemy zabezpieczeń, posadzki, antresole, instalacje hydrauliczne, doświetlenie itp..
  • Oraz realizację projektów indywidualnych

Zobacz realizacje

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się