Generalne wykonawstwo

Firma Infraco oferuje swoim klientom możliwość zlecenia generalnego wykonawstwa - kompleksowej realizacji obiektów przemysłowych - od koncepcji aż po oddanie gotowego obiektu do użytku.

Współprace z nami rozpoczynają Państwo poprzez kontakt z naszym działem handlowym, którego pracownicy po analizie Państwa zapotrzebowania przygotują koncepcje budynku oraz ofertę cenową.

Po akceptacji przez Państwa naszej oferty rozpoczynamy prace projektowe w biurze projektowym, wyspecjalizowanym w projektowaniu takich obiektów, jak hale oparte o konstrukcje stalowe. Podczas projektowania dobierane są odpowiednie rozwiązania techniczne przystosowane do danej inwestycji. Dzięki ciągłej współpracy na linii Klient - biuro projektowe jesteśmy w stanie elastycznie dopasowywać się do pojawiających się nowych pomysłów ze strony zamawiającego, dzięki czemu finalny efekt jest dokładnym odwzorowaniem zamysłu Klienta. Wszelkie proponowane poprawki są wprowadzane przez cały okres realizacji. Samodzielnie prowadząc montaż konstrukcji stalowych, nieustannie poszerzamy zakres wiedzy i umiejętności praktycznych, doskonaląc naszą technikę pracy. Realizacje Infraco cechuje wysoka jakość, potwierdzana gwarancją zdecydowanie dłuższą niż u konkurencji.

Posiadamy bogatą bazę podwykonawców działających na terenie całego kraju, którą aktualizowaliśmy przez wiele lat. Nasi podwykonawcy to tylko firmy sprawdzone, wiarygodne i posiadające niezbędne środki oraz doświadczenie - co zapewnia wysoką jakość wykonywanych przez nich prac.

W przypadku powierzenia nam generalnego wykonawstwa obiektu, kontrola i koordynacja prac przez cały okres inwestycji spoczywa na naszej firmie. W ten sposób zdejmujemy z inwestora ciężar rozmów z wieloma podwykonawcami oraz obejmujemy gwarancją rozwiązania kompleksowe dla całego obiektu.

Każdy obiekt to wiele dziedzin budowlanych, których równoczesna obsługa pozwala szybciej i skuteczniej osiągnąć efekt finalny. W celu przyspieszenia prac, zwiększenia ich jakości oraz obniżenia kosztów na stałe współpracujemy z firmami wykonawczymi, których specjalizacja dotyczy:

 • prac ziemnych i fundamentowych,
 • prac posadzkarskich,
 • prac instalacyjnych,
 • prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych,
 • prac związanych z zagospodarowaniem terenu.

Nasi pracownicy to wysoko wyspecjalizowana kadra, która potrafi sprostać nawet najwyższym i najbardziej szczegółowym wymaganiom Klienta.

W procesie inwestycyjnym przeprowadzonym w systemie generalnego wykonawstwa zapewniamy:

 • Kompleksową realizację inwestycji zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów w ustalonym czasie i budżecie.
 • Analizę dokumentacji projektowej pod względem optymalnych rozwiązań alternatywnych przy zachowaniu najwyższej jakości.
 • Zarządzanie i koordynację procesu budowy przez doświadczony zespół kierowniczy.
 • Zarządzanie sprawdzonym zespołem podwykonawców i dostawców.
 • Monitorowanie i raportowanie postępu i jakości robót, aktualizację harmonogramu.
 • Przewidywanie i eliminowanie potencjalnego ryzyka w procesie budowy poprzez planowanie i stałą kontrolę bezpieczeństwa robót.
 • Wykonanie inwestycji zgodnie z kontraktem z uwzględnieniem możliwości elastycznego wprowadzania zmian przez klientów.
 • Wykonanie inwestycji przyjaznej zarówno dla środowiska naturalnego oraz użytkowników.
 • Kompleksowe przygotowanie inwestycji do odbioru końcowego i użytkowania.

Zobacz realizacje

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się