Hale magazynowe

Hale magazynoweDwukondygnacyjne hale magazynowe są przeznaczone do składowania produktów na dużej wysokości, co umożliwia przechowywanie ogromnej ilości towaru na stosunkowo ograniczonej powierzchni. Budowane są na terenach lekko i średnio zurbanizowanych ze względu na wysokie ceny gruntu. 

Budowa hali magazynowej opiera się na zastosowaniu lekkich ram stalowych z dźwigarami oraz na płatwiami kratowymi - umożliwia to solidne utrzymanie konstrukcji obiektu przy jednoczesnym zminimalizowaniu powierzchni przeznaczonej wyłącznie na kwestie architektoniczne. Taka hala może posiadać nawet kilkanaście bram wjazdowych, których wysokość pozwala na wjazd pojazdów typu TIR. 

projekt hali magazynowej

Już na wczesnym etapie projektowania należy precyzyjnie określić, do czego ma być przeznaczony magazyn wysokiego składowania, ponieważ od docelowego produktu zależy rodzaj wyposażenia (regały, półki lub dodatkowe ścianki boczne) oraz zastosowania optymalizacji w zakresie poruszania się wewnątrz obiektu (wózki, roboty, podnośniki). 

Infraco to polska firma z wieloletnim doświadczeniem w branży przemysłowej. Projektowanie hal magazynowych, ich konstrukcja oraz wyposażenie wedle zaleceń klienta przy jednoczesnym szybkim terminie realizacji i atrakcyjnej cenie to nasze główne atuty. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółowymi informacjami. 

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się