Projektowanie i budowa hal produkcyjnych

Hale produkcyjneNie sposób podjąć profesjonalnej produkcji i sprzedaży danego towaru bez posiadania prywatnej hali produkcyjnej połączonej ze specjalnym pomieszczeniem biurowym oraz socjalnym. Taka hala produkcyjna powinna spełniać nie tylko wymogi bezpieczeństwa dla pracowników, ale przede wszystkim być solidnie zbudowana i nieść ze sobą niskie koszty rocznej eksploatacji.

Projektowanie hali magazynowej rozpoczyna się od szczegółowego zapoznania się wykonawcy z rodzajem produkcji. Pozwala to na zastosowanie odpowiednich materiałów oraz konstrukcji nośnych wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wszystkie elementy wraz z instalacjami wewnętrznymi ( takich jak izolacja cieplna, izolacja akustyczna, oświetlenie oraz klimatyzacja) są dostosowywane do wykorzystywanych w procesie produkcyjnym maszyn.

hale produkcyjne na sprzedaż

W polskiej branży przemysłowej praktykuje się dwa sposoby stawiania tego typu obiektów: budowa hal produkcyjnych od podstaw lub wykorzystywanie pół-produktów, dzięki którym nowa hala powstaje w krótkich czasie. Nowoczesny design, estetyczna forma wykończeń oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawia, iż coraz więcej form decyduje się na budowę prywatnej hali zamiast wynajmować je od pośredników.

Infraco oferuje profesjonalnie wybudowane hale produkcyjne na sprzedaż o różnych wymiarach dopasowanych do potrzeb klienta. Jesteśmy otwarci na realizację nietypowych zleceń. Podejmujemy się projektowania, wykonania i sporządzenia kompleksowej dokumentacji obiektu gotowej do odbioru "pod klucz". Wyróżniamy się fachowością działań, szybkim terminem realizacji oraz atrakcyjnymi cenami.

Dane kontaktowe

Siedziba

INFRACO sp. z o.o.
03-186 Warszawa
ul. Modlińska 129/U9
tel: 22 412 46 33
biuro@infraco.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek-czwartek: 8:00 - 16:30
Piątek: 8:00 - 14:00

Wypożyczalnia szalunków

05-092 Łomianki (Dziekanów Nowy)
ul. Kolejowa 394

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-czwartek: 8:00 - 16:30

Piątek: 8:00 - 14:00

Formularz kontaktowy

Wystąpił błąd aplikacji.
Wypełnij prawidłowo wszystkie pola.
Wiadomość została wysłana.
...

Lokalizacja

Dojazd od ulicy Obrazkowej (pkt A).

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się