Hale Stalowe

Hale staloweNie ulega wątpliwości, iż sekret dobrze zbudowanych, przeznaczonych do wieloletnie eksploatacji hal stalowych kryje się w zastosowaniu wysokiej jakości stali. Produkcja konstrukcji stalowych opiera się na dwóch czynnikach: niezawodnym materiale oraz fachowej pracy montażystów - w tym przypadku decydując się na konkretnego wykonawcę warto sprawdzić, jakie posiada uprawienia i certyfikaty. 

Hale stalowe mogą być wykorzystywane do różnorodnych celów: zarówno jako hale produkcyjne, magazynowe, sportowe, centra logistyczne, jak i specjalne obiekty serwisowe. W zależności od przeznaczenia, dany obiekt wyposaża się w dodatkowe elementy, takie jak izolację akustyczną oraz izolację cieplną. Na specjalne życzenie klienta montuje się klimatyzację. 

producent konstrukcji stalowych

Dobry producent konstrukcji stalowych zajmuje się całkowitą budową obiektu, począwszy od etapu projektowania, aż do wykończenia i oddania dla przyszłego właściciela. Mile widziana jest także współpraca z innymi podwykonawcami, którzy zapewniają wyposażenie hal oraz dostarczają sprzęt do ich obsługi (wózki widłowe, podnośniki itp.)

Kompleksowa konstrukcja oraz budowa hal to główna działalność firmy Infraco. Posiadamy gotowe projekty hal stalowych, z chęcią podejmiemy się realizacji indywidualnych zamówień klienta. Współpraca z naszą firmą to gwarancja otrzymania nowoczesnego, estetycznego obiektu w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem w celu zdobycia szczegółowych informacji. 

Nasz serwis używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Dowiedz się wiecej.

Zgadzam się